top of page

O nás?

Sme skupina ľudí, ktorých bavia financie a pôsobíme na finančnom trhu od roku 1998, a teda odbornosť našej práce vieme podložiť 24 ročnými skúsenosťami. Pre posúdenie kvality našej práce nepostačujú len skúsenosti, ale najhodnotnejším potvrdením sú recenzie našich klientov.

Náš cieľ

Našim cieľom je pomáhať ľuďom zorientovať sa v produktoch finančného trhu, aby neplatili zbytočné poplatky a získali čo najväčší úžitok za svoje peniaze. Napríklad v prípade životného rizikového poistenia pomáhame klientom nastaviť poistenie tak, aby bol krytý na správne poistné sumy a zároveň aby za poistku neplatil zbytočne veľa. Pri investíciách ukazujeme klientom ako získať vysoké zhodnotenie a zároveň minimalizovať poplatky.

Kvalita služieb

Poskytujeme maximállne kvalitné informácie, pretože máme dlhoročné skúsenosti a neustále sa vzdelávame. Klient od nás dostane také informácie, aby vedel sám posúdiť, či je daný produkt pre neho vhodný a prečo mu ho odporúčame. Vždy klientovi porovnáme minimálne 3 ponuky (podľa požiadaviek aj viac), aby mal na výber. Finálne riešenie vzniká na základe našich odporúčaní a zároveň individuálnych požiadaviek klienta.

Práce s finančními dokumenty

Náš tím

Ing. Miroslav Lukáč

Vo finančnom sektore pracujem už od septembra 1998, za moje 24 ročné pôsobenie som si prešiel viacerými spoločnosťami. Tieto skúsenosti mi umožňujú klientovi nájsť na trhu vždy to najlepšie. Zároveň všetky produkty, ktoré klientom odporúčam aj sám využívam. Kvalitné finančné poradenstvo pomohlo aj mne osobne, a preto to chcem odovzdávať ďalej. Mojou hlavnou činnosťou je oblasť investícií, samozrejme pôsobím vo všetkých sektoroch finančného trhu a pre klienta viem sprostredkovať aj životné poistenie, hypotekárne úvery, neživotné poistenie a sporenie na dôchodok. Pôsobím v Košickom a Prešovskom kraji.

Tel.: +421 948 567 000

81751843_2893637254000620_35526771176636416_n.jpg
náš tím
IMG_5318b.jpg

Mgr. Ivan Hamráček

Vzhľadom na moju profesnú históriu, ktorá sa niesla v analytickom duchu vypracujem pre klienta detailný prehľad možností v každej oblasti finančného poradenstva.

Mojou špecialitou sú úvery na bývanie, teda najmä hypotéky a súvisiace poradenstvo. Klienta sprevádzam od hľadania vhodnej nehnuteľnosti, pri posudzovaní rizík spojených so samotnou nehnuteľnosťou, jej rezerváciou a kúpou, zanalyzujem mu jeho možnosti na základe jeho príjmov a výdavkov, pripravím prehľad možností riešenia a pripravím ho na celý proces, aby sme predišli potencionálnym problémom. Po schválení úveru je samozrejmosťou vybavenie zavkladovania záložných zmlúv, návrh poistnej zmluvy nehnuteľnosti a vyriešenie vinkulácie poistenia.

Okrem úverov viem podrobne zanalyzovať už existujúce poistné zmluvy klienta, upozorniť ho na riziká, navrhnúť úpravy resp. navrhnúť novú poistnú zmluvu na základe reálnej potreby. To sa týka nielen životného poistenia, ale aj PZP, havarijného poistenia, poistenia nehnuteľností, poistenia zodpovednosti či poistenia na mieru pre podnikateľov a zdravotného poistenia.

Treťou hlavnou aktivitou sú investície. Každému klientovi na základe jeho investičného profilu odporúčam balík na mieru. Okrem klasických podielových fondov viem klientovi riešiť dôchodkové sporenie, či už nastaviť jeho aktuálne alebo vytvoriť nové sporenie v II. alebo v III. pilieri.

Tel.: +421 917 168 088

Ivana Harmatová

V oblasti financií pôsobím od roku 2014. Som top odborníčka v rámci riešenia hypotekárnych úverov, baví ma riešiť komplikované prípady, kedy má klient problém dostať úver v banke a ja mu to aj napriek tomu vybavím. Aj keď pôsobím prevažne v oblasti hypotekárneho poradenstva, tiež sa zaoberám neživotným poistením (poistenie nehnutelnotí a vozidiel).

Pôsobím prevažne v Košiciach, osobne sa vieme stretnúť v kancelárií na Nám. Osloboditeľov.

Tel.: +421 948 939 962

Účetní
Ing. Štefan Tomas
IMG_9332 - kópia.jpg

Ing. Štefan Tomas

V oblasti financií pôsobím už od roku 2012, prioritne sa venujem oblasti životného poistenia, ale samozrejme riešim aj investície, hypotéky a neživotné poistenie.

Od začiatku som chcel klientom poskytovať maximálnu kvalitu, a preto som potreboval produktom podrobne rozumieť. Klient odo mňa dostane také informácie, aby vedel sám posúdiť, či je daný produkt pre neho vhodný a prečo mu ho odporúčam. Vždy klientovi porovnám minimálne 3 ponuky (podľa požiadaviek aj viac), aby mal na výber. Finálne riešenie vzniká vždy na základe mojich odporúčaní a zároveň individuálnych požiadaviek klienta.

Tel.: +421 948 288 465

bottom of page